Loading...

Українська збірна завершила Паралімпіаду-2018 з 22 медалями

За 9 днів XII Паралімпійських ігор у Пхьончхані українці завоювали 22 нагороди: 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей. Про це свідчать дані на сайті змагань.

В останній день Паралімпіади лижники Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман та Оксана Шишкова здобули “золото” у мікс-естафеті 4х2,5 км.

В останній день українців з п’ятого місця потіснила Франція Паралімпійська збірна України у підсумку зайняла шосте місце у медальному заліку після завершення Ігор у Пхьончхані.

В останній день українці здобули золото у лижній естафеті. Але цього виявилося замало, аби утриматися на п’ятій сходинці. Канада та Німеччина також здобули по одному золоту. А спортсменам з Франції вдалося піднятися на найвищий щабель п’єдесталу відразу двічі. Саме французи і потіснили Україну на шосте підсумкове місце.

В активі українців 22 нагороди, сім з яких золотих, сім срібних і вісім бронзових.