Україна подала до Євросуду з прав людини другий позов проти Росії щодо подій на Донбасі

Україна подала до Європейського суду з прав людини правову позицію за позовом проти Росії, пов’язаного з подіями на Донбасі в 2014 році, повідомив міністр юстиції України Павло Петренко в ефірі телеканалу NewsOne

“Позов містить більше 100 свідчень свідків з великою кількістю документів”, – сказав він, уточнивши, що влада України звинувачує Москву у викраденні в Донбасі дітей-сиріт і у вивезенні їх на російську територію.

При цьому Петренко зазначив, що це вже другий позов до Росії в ЄСПЛ, пов’язаний з подіями на Донбасі.

“У нас ряд справ в ЄСПЛ міждержавних. Перше з них – Крим, друге – Донбас 2014 рік, третє – Донбас – 2015 р, частина 2016 року, четверте – викрадення дітей. Ми зараз подали по найбільш гарячому етапу Донбасу – 2014 рік, правову позицію. Після цього суд повинен визначити процесуальний графік розгляду справи, як ця справа буде розглядатися, де буде розглядатися, як будуть допитувати свідків.Це ми вже переходимо до етапу розгляду справ по суті”, – пояснив міністр.

Нагадаємо, в кінці вересня Петренко заявляв, що Київ закінчує підготовку “великої юридичної позиції по Донбасу” для Європейського суду з прав людини.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *