Україна може повністю зникнути: вчені забили на сполох через демографію

Україна – перша країна у світі, яка стоїть перед загрозою повного вимирання. Якщо так буде тривати і далі, то за 30 років буде вже 25 мільйонів, а Україна може повністю вимерти всього лише за півтора століття.

У нашій країні кількість померлих значно перевищує кількість новонароджених, а за рік зникає стільки, скільки живе у Хмельницькому, Сумах чи Чернівцях, передає ТСН.

Зараз населення України, за офіційними даними, становить 42 мільйони. Але скільки нас насправді – сказати складно, так як перепису не було вже 18 років.

“На сотню народжених – 140 померлих. Щодня з життя йде півтори тисячі осіб. Дві третини з них – залишає цей світ через інфаркт. Більше двохсот людей забирає рак. 13 – гине в ДТП. 18 – самі вкорочують собі життя. До цієї і так сумної статистики додалися жертви війни. На Сході щодня в середньому гине три українських воїна. Кожен шостий йде з життя у працездатному віці “, – йдеться в сюжеті.

Відзначається, що причини демографічної прірви – у поганій екології та низькому рівневы життя. Вирубки лісів, пожежі, шкідливі викиди, куріння, недбале ставлення до власного здоров’я, низькі доходи – ось що призводить до старіння і вимирання нації.

Як повідомлялося, в Україні проведуть пробний перепис населення, необхідність в якому назріла через високий рівень міграції.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *