“Учителем року-2018” став педагог із ЗОШ №3

Час – дивний художник картини світу. Він не добирає фарб і кольорів, щоб змінити форми і образи реальності. Це сама реальність нашіптує йому на вухо палітру кольорів, вимагає змінювати уже звичні полотна, робити часто невиправдані, а інколи і дивні рухи пензля. І лише з погляду століть ти розумієш: зміни варті затрачених фарб і сил, бо вони і є рухом до досконалості, до майбутнього.

Жодна з галузей людського життя так не зазнає змін і трансформацій, як освіта. Вона зобов’язана йти на крок вперед, бо це робота не одного дня чи року, її результат запрограмований на десятиліття. І саме від кожного конкретного педагога залежить розвиток держави і суспільства в майбутньому. І не важливо, де працює вчитель у місті чи селі, у престижній гімназії  чи в загальноосвітній школі. Він несе на собі відповідальність за формування нового покоління, за розвиток нової генерації мислителів і творців. А для цього потрібно бути творчою особистістю, здатною постійно вдосконалюватися, змінюватися за покликом часу, знаходити нові підходи до учня, прагнути бути цікавим для покоління андроїдів і крутих гаджетів.

Вже двадцять четвертий рік поспіль проводиться свято, що збирає знавців дитячих душ, провідників у світ знань і мудрості –  всеукраїнський  конкурс «Учитель року – 2018». Це і конкурс професійної майстерності, і свято вчительської душі. Значення конкурсу величезне: він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти. У цьому році боротьба за звання найкращого педагога проходила в номінаціях «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура». У обласному турі  Конкурсу професійної майстерності наше місто представляли  2 педагога закладів освіти ( Дідик Оксана Петрівна, вчитель гімназії та  Бражник Володимир Олексійович, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №3), котрі ще раз підкреслили: творчість учителя не має меж, бо дитяча душа – безмежна.

Перший відбірковий етап проводився на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти». Кожен конкурсант презентував власний досвід та проблему, над якою працює. Наступним випробуванням був іспит на знання теоретичних основ педагогічної майстерності та творчий роздум над багатогранністю професії вчителя.

Другий етап обласного туру проходив  на базі загальноосвітніх навчальних закладів Київської області, де учасник проводив урок, який є ілюстрацією власної методичної системи роботи вчителя.

18 січня 2018 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» п’ять  кращих вчителів Київської області, взяли участь у ІІІ (фінальному) етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізична культура.  Конкурсанти презентували свій професійний хист, педагогічні вміння і творчий потенціал у двох випробуваннях: «Методичний практикум» та «Навчальний проект». Під час першого випробовування вчителі демонстрували уміння скласти дорожню карту навчання учнів елементам видів рухової діяльності  відповідно до модулів навчальної програми «Фізична культура» за темою, обраною в результаті жеребкування. У конкурсі «Навчальний проект» педагоги проектували дослідницько-пошукову діяльність учнів.

За результатами конкурсних випробувань лауреатом  став  вчитель загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ст. №3» нашого міста Володимир Олексійович Бражник.

“Учителем року-2018” став педагог із ЗОШ №3

/Files/images/2017-2018/Бражник грамота.jpg

Побажаємо нашим вчителям  яскравого горіння, творчого піднесення, душевної рівноваги і ніколи не втрачати того дорогоцінного таланту, що наділив Господь: уміння вчитися і вчити інших. Адже ці люди переконали всіх, що не міліє криниця освітянської душі, невичерпними є педагогічні звитяги, інтелектуально багатою Переяславська  земля.

І.В. Божко, завідувач ММК відділу освіти