Вболівальники київського «Динамо» та голландського «Аякса» влаштували масштабну бійку в одному з пабів у Печерському районі столиці. В управління поліції доставили 9 учасників конфлікту.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції м. Києва у Facebook.

“Наряди правоохоронців, котрі патрулювали територію у центральній частині міста, помітили конфлікт на вулиці Великій Васильківській. Викликавши на допомогу спецпідрозділ, поліцейські затримали 9 активних учасників, яких доставляють в Печерське управління поліції”, – йдеться у повідомленні.

Інформація про постраждалих уточнюється.

У матчі-відповідь раунду плей-офф Ліги Чемпіонів київське “Динамо” зіграло унічию 0:0 з амстердамським “Аяксом” і залишає турнір.

Нагадаємо, у першому матчі в Амстердамі “Аякс” виграв у “Динамо” з рахунком 3:1.

На поєдинку, що проходив на НСК “Олімпійському” у вівторок, 28 серпня, були присутніми більше 43 тисяч глядачів.

Старт матчу вийшов доволі оптимістичним для киян. На п’ятій хвилині після подачі від Циганкова бив Вербич під поперечку воріт і Андреа Онана переводить м’яч на кутовий. Надалі у цій грі домінував лише “Аякс”.

Ще в перші 45-ть хвилин голландці мали щонайменше шість гольових моментів біля воріт Дениса Бойка. Не влучали з вигідних позицій Тадич та ван де Бек. Бойко в одному з моментів не дав себе обіграти Яну Хунтелару, який вийшов один на один з українським голкіпером.

“Динамо” в цій грі повністю віддало ініціативу і центр поля, і в результаті моментів біля воріт киян вистачило б на два поєдинки.

У другому таймі все та ж гра. В “Аякса” купа гольових моментів біля воріт “Динамо” і лише дивом кияни не пропустили гол в цій зустрічі. Кілька сейвів знову видав Бойко, а після удару зі стандарту Хакіма Зієша біло-синіх рятує поперечка воріт.

У киян за увесь другий тайм можна згадати напівмомент, коли Владислав Супряга намагався переправити м’яча у ворота.

За весь матч “Аякс” завдав у бік воріт “Динамо” 28 ударів, п`ять з яких у площину воріт. У “Динамо” п’ять ударів та один в рамку воріт.

Після вильоту з Ліги Чемпіонів “Динамо” потрапляє в груповий турнір Ліги Європи.