Loading...

У Савченко завжди були “високі покровителі” серед владної верхівки – колишній заступник голови СБУ

Колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун стверджує, що у народного депутата Надії Савченко є і завжди були потужні покровителі у верхівці української влади, які вирішували всі її проблеми.

“Починаючи з військового училища, в неї були проблеми, а потім хтось дзвонив з Адміністрації президента, і ці проблеми зникали”, – заявив Ягун в ефірі ток-шоу “Право на владу”.

Колишній високопосадовець СБУ уточнив, що ці “покровителі” начебто були у Савченко ще за часів президентства Леоніда Кучми.

Також, за словами Ягуна, є відео, які показують, що вона брала участь в організаціях, дуже близьких до Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) (свого часу цю партію очолював Віктор Медведчук).

“Її постійно хтось кудись вів. Вона і під час Майдану незрозуміло яким чином опинялася не на тій стороні, і намагалася “миру – мир” там шукати. Така сама ситуація була і в “Айдарі”. Я вже не кажу про її військову службу в Іраку. Там так само були проблеми”, – заявив Віктор Ягун.

Сестра Надії Савченко Віра в ефірі “Право на владу” заперечила, що у нардепа були будь-які покровителі. “Єдиний, до кого вона зверталася в адміністрації, був міністр оборони Анатолій Гриценко, з проханням дозволити їй, як жінці, літати. І він дозволив”, – розповіла вона.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10053470-u-savchenko-zavzhdi-buli-visoki-pokroviteli-sered-vladnoji-verhivki-kolishniy-zastupnik-golovi-sbu-video.html

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *