У РФ відреагували на заяву України щодо виборів в Криму

У Центральній виборчій комісії Росії заявили, що вибори президента РФ на території окупованого Криму відбудуться, незважаючи на ноту протесту Міністерства закордонних справ України.

Про це заявив заступник глави російського Центрвиборчкому Микола Булаєв, передає “РИА Новости”.

“Ми це вже проходили на виборах в Держдуму. Вибори відбулися, депутати від Криму і Севастополя успішно працюють в Держдумі. Тому впевнений, що і вибори президента в Криму і в Севастополі пройдуть в штатному режимі, люди прийдуть і проголосують за того, за кого вони вважають за потрібне”, – заявив заступник голови ЦВК.

За словами Микола Булаєва, вибори на території півострова пройдуть в штатному режимі, а жителям “забезпечать право голосувати”.

За непідтвердженими даними, президент Росії Володимир Путін збирається проголосувати на виборах глави держави 18 березня в окупованому Криму.

Вибори президента РФ призначені на 18 березня 2018 року – день анексії Криму. У цей день чотири роки тому було підписано так звану угоду “про прийняття Криму і міста Севастополя до складу Росії”.

МЗС України направило до Росії ноту, в якій підкреслило неможливість організації виборів президента Росії в диппредставництві на території України в разі проведення цих виборів на території окупованого Криму. Міністр додав, що українська сторона буде працювати над тим, щоб всі причетні до організації виборів президента РФ в Криму потрапили під санкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *