У Реви визнали, що недоплачують жінкам у декреті, та відразу ж призначили винних у цьому

В Мінсоцполітики виправдовують недостатність забезпечення новонароджених наявністю незареєстрованих працівників.

Державні виплати на утримання новонароджених є недостатніми.

Про це в ефірі ZIK заявила заступник міністра соцполітики Наталія Федорович – так, відповідаючи на запитання глядачки про те, чи вважає вона щомісячну виплату на дитину в розмірі 800 гривень адекватною потребам дитини, Федорович визнала “очевидність того, що цих коштів не вистачає”.

Разом з тим, намагаючись виправдати недостатність забезпечення державоюновонароджених, Федорович запевнила: така ситуація склалась через незареєстрованих працівників – “Коли ми, громадяни, працюємо нелегально, то давайте думати про те, що ми не сприяємо доходам у державний бюджет, а отже, не сприяємо збільшенню соціальних виплат”.

Як відомо, “заощадливий” міністр Рева викатав по закордонах 89 тисяч гривень. А всього держава компенсувала главі Міністерства соціальної політики Андрію Реві за відрядження 93,6 тисячі гривень у 2017 році.

Так, Рева побував з робочими візитами в Азербайджані (15,4 тис. грн), Великій Британії та Північній Ірландії (61,5 тис. грн), Греції (1,7 тис. грн, решта – за рахунок Міжнародної організації праці), Грузії (3 тис. грн), Бельгії (2 тис. грн), у складі делегації до Сполучених Штатів та Швейцарії (за рахунок видатків секретаріату Кабінету Міністрів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *