У НОВИЙ РІК – ІЗ НОВИМ БЮДЖЕТОМ

На відміну від уявлень багатьох переяславців, бюджет міста формується не депутатами, а фінансовим управлінням міської ради. Депутати можуть тільки вносити пропозиції та затверджувати або не затверджувати цей документ. А фінуправління, у свою чергу, розраховує бюджет на основі пропозицій та обґрунтування, які здійснюють управління та відділи виконкому міської ради, а також, враховуючи прогнозування та аналіз доходів Переяслав-Хм. відділення Броварської об’єднаної державної податкової інспекції та Головного управління Державної фіскальної служби в Київській області. І це ще не всі цифри, які враховуються фінуправлінням при формуванні бюджету міста. Коротше кажучи, цей процес відбувається відповідно до Бюджетного кодексу України.

То за який бюджет проголосували наші обранці, скільки і яких коштів витрачатимемо з міської казни у 2108 році?… Якщо вам цікаві деталі і суми, то знайдете інформацію у свіжому випуску газети “Діловий Переяслав”.

Головне, що нам з вами потрібно зрозуміти – контролювати бюджет і видатки з нього – дуже корисно для громади…. Адже міський бюджет – наш спільний гаманець

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *