У НАЗК новий керівник і прем’єр впевнений, що результати будуть вже через 2 місяці

 Кабінет міністрів на засіданні в неділю тимчасово поклав виконання обов’язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції на Наталію Новак.

Світлина від Центр Протидії Корупції.

На своїй сторінці  у Facebook прем’єр Олексій Гончарук написав, що переконаний, що протягом двох місяців новопризначена в.о. голови НАЗК Наталія Новак продемонструє якісні результати роботи.

 Прем’єр пояснив, що 18 жовтня набув чинності закон, основною метою якого є вдосконалення діяльності НАЗК. Відповідно до цього закону, протягом 5 днів з дня набрання ним чинності уряд призначає особу, яка тимчасово виконуватиме обов’язки голови НАЗК.

 Водночас, згідно з цим законом, вже протягом 2 місяців з дня набрання ним чинності уряд проводить конкурс на зайняття посади голови за новим порядком.

“Ми зробимо все можливе, аби цей конкурс був взірцем відкритості та прозорості якісно нового держуправління”, – обіцяє прем’єр.

Він зазначив, що Новак має юридичну, економічну та історичну освіту, має звання заслуженого економіста України, а також значний досвід роботи у сфері права.

Гончарук: “А поки – впевнений, навіть протягом цих 2 місяців пані Новак продемонструє якісні результати на користь інтересів нашої з вами країни та зможе суттєво підвищити ефективність такого важливого для боротьби з корупцією органу”.

Як повідомили в Центр Протидії Корупції

Сьогодні уряд призначив тимчасову виконувачку обов’язків голови НАЗК. Це Наталія Новак. Вона була депутатом сьомого і восьмого скликань (від «Удару» і «БПП» відповідно). 2015 року балотувалася в мери Києва від «Громадянської позиції» Гриценка.

Призначення відбулося в рамках реформи НАЗК. Згідно з законом, який 16 жовтня підписав Зеленський, протягом двох місяців має відбутися конкурс на нового голову Нацагентства. Конкурсна комісія складатиметься з трьох українських і трьох міжнародних експертів. А до того часу органом керуватиме в.о. (тобто Наталія Новак).

Що ж, сподіваємося на позитивні зміни в НАЗК, який за роки свого існування дискредитував себе майже повністю.

 Довідка: З 28 березня 2018 року НАЗК очолював Олександр Мангул. До цього два роки головою НАЗК була Наталія Корчак.