У Глевасі шестеро невідомих напали на молоду пару

Вплинути на агресивних підлітків наразі ніхто не може.

Чергове жорстоке побиття сталося в Глевасі під Києвом. На молоду пару ввечері напали шестеро осіб, серед яких порівну було дівчат і хлопців, ідеться в сюжеті ТСН

Артем Туровський каже, що просто прогулювався разом із дружиною Христиною і песиком, коли на них напали ті, хто чіплявся до дівчини. “Ось моя майка і волосся моєї дружини, яке виривали з неї, а ось – що здирали з мене повністю верхній одяг, розідрали і футболку”, – провадить він екскурсію по місцю події. Христина дістала струс мозку та ушкодження обличчя. “Її головою об асфальт. Все летіло, це дуже страшно. Гумова дубинка, якою він розмахував”, – зізнається Артем.

Побиття тривало протягом 40 хвилин, сусіди встигли викликати поліцію. Але копи опитали всіх учасників і відпустили їх по домівках. “Приймала участь в бійці старша сестра одного з тих неповнолітніх дітей, які били мого сина”, – каже жителька Глевахи Наталія Ібрагімова. Тиждень тому на тій само вулиці група неповнолітніх побила іншого юнака, котрий досі лежить у лікарні.

Поміж нападників були і дівчата, і хлопці. Пару шпиталізували з струсом мозку та переломом. Жителі Глевахи кажуть, що вже кілька місяців поспіль не можуть спокійно вийти на вулицю. Їх тероризують групи молодих людей з битами.

Тепер поблизу місць побиття збираються люди, котрі скаржаться, що вже давно бояться ходити вулицями. Місцеві кажуть, що знають хуліганів, і принаймні частина з них – підлітки. “Ми неодноразово з деякими проводили роботу. Діти, які залишились під опікою, тимчасово влаштовані до дідуся, який несе за них відповідальність”, – пояснила старший інспектор ювенальної превенції Наталія Загородня. Дідусь виправдовується, що не має належного впливу на дітей, тому зупинити їх не може.