У “ДНР” збираються “націоналізувати” низку українських підприємств

Так званий “Фонд держмайна “ДНР” має намір відсудити нерухоме майно в низки українських компаній. Відповідні судові слухання відбудуться у серпні і вересні, передають Новости Донбасса з посиланням на офіційний сайт терористичного угрупування “ДНР”.

Зазначається, що до списку “націоналізації” потрапила власність компанії ПРАТ АПК-Інвест, нерухомість національної акціонерної компанії Надра України, майно ТОВ Альткомавтотранс, банківські приміщення ЗАТ Акціонерне комерційний промислово-інвестиційний банк, а також палац спорту Динамо, що належить фізкультурно-спортивному товариству Динамо.

Судове засідання за позовом “Фонду держмайна “ДНР” про визнання права власності на майно українських компаній мають намір провести в “арбітражному суді” Донецька.

В “офіційному” документі йдеться, що після опублікування судового виклику власники українських компаній належним чином поінформовані про місце, дату і час проведення судового засідання.

У середині червня на сайті організації “ДНР” вже повідомлялося, що підконтрольний організації “Фонд держмайна” звернувся до місцеого арбітражного суду з проханням визнати права власності на “безхазяйне” майно українських власників.

Окрім вищезгаданих компаній у списку судового позову також йшлося про майно компанії ТОВ Дорожнє будівництво Альтком, ТОВ Альтком Бетон-буд, ПАТ Артемівський завод по обробці кольорових металів, ТОВ Будівництво та монтаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *