Томос для України і пророцтво афонських монахів: По Божій волі постане могутня держава, бо дух святої Русі знаходиться у Києві

Пророцтв старців бояться, від них неможливо сховатися. Що пророчать афонські монахи для України в зв’язку з отриманням Томосу.
 Вже досить давно експерти вважають, що устами афонських старців до нас звертається Бог, а їх слова істина. Пророцтв старців бояться, від них неможливо сховатися.
І ось вони розповіли, що чекає Росію та Україну в найближчому майбутньому, розповідають “Вести”.

«Україну очікує важкий час, але він триватиме недовго – за Божою волею, судилося створити могутню державу, порівняну з Київською Руссю, бо дух святої Русі знаходиться в Києві, і його пробудили люди. 22 роки – був всього лише летаргічний сон великого народу», – розповіли Афонські старці.

На думку афонських старців, Росію чекає крах і ізоляція, а їх «цар» пробуде на своєму троні не більш двох років.

«Росія, незважаючи на свої прагнення відродитися новою імперією, зазнає краху. Її чекає ізоляція і самодержавство. Але російський правитель протримається на троні лише два роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і будуть входити в російську державу на правах незалежних територій», – сказали старці.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *