Син заступника міністра освіти України вчинив збройний напад – ЗМІ

За інформацією ЗМІ, кур’єру погрожували пістолетом і застосували фізичну силу.

У Києві син першого заступника міністра освіти України Володимира Ковтунця, Михайло, взяв участь у розбійному нападі, щоб заволодіти мобільним телефоном iPhone 8 Plus. Про це повідомив “Обозреватель”, посилаючись на джерело у правоохоронних органах.

Як стало відомо, син заступника міністра, змовившись з двома спільниками, вирішив здійснити збройний напад на кур’єра одного з інтернет-магазинів, які торгують технікою.

Для цих цілей Ковтунець-молодший позичив у знайомого пістолет. 22-го лютого зловмисники оформили в інтернет-магазині доставку мобільного телефону iPhone 8 Plus за адресою, пер. Артилерійський, 5 а. Там вони чекали кур’єра, погрожували йому пістолетом і застосували фізичну силу. Однак той зумів вирватися і втекти разом з товаром.Після цього постраждалий написав заяву до поліції. У ході впізнання кур’єр побачив, що Ковтунець – той, хто погрожував йому пістолетом. Учасникам нападу вручили підозри про вчинення злочину.

Як повідомляв УНІАН, 27 листопада народний депутат Ігор Попов (фракція Радикальної партії) написав у Facebook, що його 14-річний син «скоїв серйозне правопорушення» – взяв участь у спробі пограбування магазину.

https://www.unian.ua/incidents/10026605-sin-zastupnika-ministra-osviti-ukrajini-vchiniv-zbroyniy-napad-zmi.html

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *