Loading...

Смешко заявив, що висуне свою кандидатуру на виборах президента України

За словами екс-глави СБУ Ігоря Смєшка, він змушений йти в президенти, тому що “дуже добре знає всіх тих”, хто хоче взяти на себе управління державою.

13 січня о інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитру Гордону в ефірі телеканалу “112 Україна” екс-глава Служби безпеки України (СБУ), екс-начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Ігор Смешко заявив, що висуне свою кандидатуру на виборах президента України.

“Сьогодні я прийняв рішення і почав готувати документи для подачі в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом в президенти України”, – повідомив він.

Смешко пояснив, що не бачить альтернативного рішення висунення в президенти.

“Уявіть собі, що ви перебуваєте в середині лайнера, який втратив керованість. Ви перебуваєте в пасажирському салоні. Ви бачите, як в кабіну пілота набивається натовп. І так сталося, що ви колишній авіаконструктор, а за останньою свожю роботою – керівник служби безпеки школи пілотів – дуже добре знаєте всіх тих, хто хоче взяти керування літаком. І ви прекрасно знаєте, що ніхто з них літать не може. Він навіть не здав іспит на це. Деякі під час навчання не вчили матчастину, займалися багато чим, але тільки не матеріальною частиною і польотами. У цьому випадку, коли в кабіні знаходяться ці люди, а в пасажирському салоні в тому числі і ваша сім’я, у вас немає альтернативи “, – підкреслив він.

62-річний Смешко працював в Міноборони з 1992-го по 2001 рік. У 2002-2003 роках був заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. З 2003-го по 2005-й очолював СБУ. У червні 2018 року він допустив, що може балотуватися в президенти.

12 січня в відеозверненні Гордон заявив, що вважає Смешко ідеальним кандидатом на пост президента.

“Хочу офіційно закликати вас – як генерала, як офіцера – піти на президентські вибори. У житті будь-якої людини бувають моменти, коли все особисте повинно відійти на другий план. Ви любите Україну, бажаєте процвітання своїй країні, ви нікуди не поїхали, ви в розквіті сил, у вас є все для того, щоб бути президентом, чиє прізвище українці будуть вимовляти з гордістю. Звертаюся до вас з проханням, якщо хочете, з вимогою: підіть в президенти “, – підкреслив він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *