Серед лікарень, де на Київщині планують лікувати хворих на коронавірус, і Переяслав-Хмельницька
Як повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Київської обласної державної адміністрації, у Київській області визначили п’ять медичних закладів, як госпітальні бази для надання медичної допомоги хворим з коронавірусною інфекцією.
Так, на першому засіданні обласної комісії 25 лютого було обговорено та ухвалено План протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, а також затверджено основні алгоритми координації діяльності між закладами охорони здоров’я, місцевими органами влади на випадок виявлення інфікованої людини.
Серед лікарень, де на Київщині планують лікувати хворих на коронавірус, і Переяслав-Хмельницька
“До визначених госпітальних баз по наданню медичної допомоги хворим з коронавірусною інфекцією Комісією визначено ще 5 закладів охорони здоров’я, як резерв першої черги, а саме: Броварська багатопрофільна клінічна лікарня; Баришівська ЦРЛ; Переяслав-Хмельницька ЦРЛ; Яготинська ЦРЛ; Васильківська ЦРЛ”, — йдеться в повідомленні.
Також, повідомляється,що особлива увага приділена Міжнародному аеропорту “Бориспіль”, в якому розташований санітарно-контрольний пункт і проводиться температурний скринінг людей, які прибувають до України з країн де зафіксовані випадки COVID-19. Це стосується прямих авіарейсів.
“Окрім того, в Київській області визначено ряд лікарень з боксованими відділеннями, до яких можливо госпіталізувати виявлених людей з ознаками гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV”, — зазначається в повідомленні.
Нагадаємо, Переяслав-Хмельницька ЦРЛ увійшла до переліку опорних закладів госпітального округу в Київській області .
Це базовий заклад, де надаватимуть максимальний перелік медичної допомоги. Така лікарня працює цілодобово. Для цього вона має все необхідне медичне оснащення та достатню кількістю фахівців.
Такий статус на період до 2023 року отримали загалом 13 лікарень Київщини. Це визначено в рішенні уряду від 15 січня 2020 року. Це рішення, до речі, є важливим і для того, щоб лікарня могла успішно розпочати другий етап медичної реформи, яка стартує вже 1 квітня.
Коли хворого у будь-який час доби госпіталізують в опорну лікарню з комплексною проблемою, то там йому мають поставити точний діагноз і надати необхідну допомогу.
Опорні лікарні надаватимуть порівняно більший обсяг медичної допомоги та стаціонарного лікування, зокрема, і пріоритетний пакет: інсульт, інфаркт, неонатологія, пологи та амбулаторно діагностичні дослідження.