СБУ попередила розкрадання майже мільярда гривень, призначених для боротьби із коронавірусом

Розкрадання майже мільярда гривень, призначених для боротьби з коронавірусом, вдалося запобігти Службі безпеки України. Як повідомили у СБУ, правоохоронці працювали на випередження, зупинивши правопорушення ще на етапі злочинних намірів.

СБУ з початку пандемії COVID-19 протидіє злочинам, пов’язаним із хвилею захворювання. За цей час зусиллями спецслужби вдалося запобігти розкраданню COVID-коштів на майже 1 млрд грн.

Було викрито десятки фактів розкрадання коштів на будівництві лікарень. Йдеться як про корупційні схеми при зведенні нових COVID-відділень, так і про махінації на закупівлі медичного обладнання для таких лікарень.

У СБУ наголосили, що працювали на випередження, запобігаючи злочинним намірам і не допустивши фактичного розкрадання коштів.

Крім того, під час спецоперацій СБУ з початку пандемії було вилучено 200 тонн підроблених антисептиків та припинено виготовлення та продаж населенню небезпечних для здоров’я фальсифікованих засобів дезінфекції.

Крім того, триває системна робота СБУ у кіберсфері. З початку пандемії спецслужба:

  • заблокувала 3000 ресурсів поширення дезінформації про коронавірус;
  • блокувала сотні спроб фальсифікацій медичних баз даних (за одну спробу фальсифікації можна вносити необмежену кількість псевдовакцинованих людей);
  • постійно припиняє схеми підробки ПЛР-тестів та свідоцтв про вакцинацію.

“СБУ закликає українців відповідально ставитися до загрози коронавірусу. Ми дбаємо про вашу безпеку, а вас просимо подбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких!”, – йдеться у повідомленні

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram