ПИШНОГРУДА ДІВЧИНА У КУПАЛЬНИКУ ЗУПИНИЛА ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ “ТОТТЕНХЕМ” – “ЛІВЕРПУЛЬ”

Білявка вибігла на поле у середині першого тайму.

ПИШНОГРУДА ДІВЧИНА У КУПАЛЬНИКУ ЗУПИНИЛА ФІНАЛ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ "ТОТТЕНХЕМ" - "ЛІВЕРПУЛЬ"

Дівчина-стрікер прикрасила фінал Ліги чемпіонів “Тоттенхем” – “Ліверпуль”.

Вона призупинила гру, вибігши на поле на 19-й хвилині. Пишногруда білявка була вдягнена у купальник, який підкреслював її форму.

Дівчину спокійно вивели за межі поля, а у соцмережах жартують, що стюардам дуже пощастило.

Щодо самого матчу, то Ліверпуль переграв Тоттенхем з рахунком 2:0 у фіналі Ліги Чемпіонів 2018/19.

Про це пише footballua.tv.

На самому початку матчу Мусса Сіссоко рукою перехопив пас Садіо Мане. Француз при цьому перебував у штрафному майданчику своєї команди. Дамір Скоміна призначив пенальті. До точки підійшов Мохаммед Салах. Єгиптянин вдарив потужно, але по центру. На радість фанатів “червоних”, Льоріс гадав і опинився в куті воріт – 1:0 на користь Ліверпуля.

Цікаво, що це другий найшвидший гол в історії Ліги чемпіонів. Рекорд належить Паоло Мальдіні, який в 2005 році відзначився у воротах Ліверпуля через 50 секунд після початку матчу.

На початку другого тайму Тоттенхем спробував зрівняти рахунок. Кілька разів атакуюча група гравців “шпор” виходила до воріт суперників, але захисники Ліверпуля справлялися з ситуацією. З іншого боку небезпечний момент отримав Салах, але також пробив у суперника.

Небезпечний момент створили мерсисайдці на 69-й хвилині матчу. Садіо Мане протягнув м’яч по центру, віддав на Салаха, який в свою чергу скинув на Мілнера. Після удару Джеймса м’яч пролетів в лічених сантиметрах від штанги.

Перший удар в площину воріт Ліверпуля (якщо це можна назвати ударом) футболісти Тоттенхема завдали на 73-й хвилині. Делле Аллі намагався елегантно перекинути Аліссона, але м’яч став легкою здобиччю бразильського голкіпера.

На 80-й хвилині Сон і Моура двічі небезпечно пробивали по воротах Аліссона. В обох випадках голкіпер зміг врятувати свою команду. А ще раз Аліссон продемонстрував свої вміння на 85-й хвилині. Після удару Еріксона зі штрафного, призначеного за фол проти Мілнера, бразилець витягнув м’яч з кута воріт.

Незважаючи на атаки Тоттенхема, забити вдалось номінальним гостям. І знову джокером стає Дівок Орігі. Бельгієць отримує м’яч на лінії штрафного майданчика після розіграшу кутового і відправляє його в дальній кут.

У додатковий час гравці Тоттенхема кілька разів небезпечно пробивали по воротах, але безрезультатно.

Ліверпуль виграв свій шостий кубок Ліги чемпіонів.