Путін привітав Трампа з Новим роком і побажав “рівноправності і взаємної поваги”

Президент РФ Володимир Путін привітав лідера США Дональда Трампа з новорічними святами та побажав “розвитку відносин між країнами” на принципах “рівноправності і взаємної поваги”.

Про це йдеться у привітанні Путіна зі святами на адресу голів іноземних держав та урядів, та керівників міжнародних організацій.

 На переконання Путіна, “у нинішній непростій міжнародній обстановці вибудовування конструктивного російсько-американського діалогу особливо затребуване – задля зміцнення стратегічної стабільності у світі і пошуку оптимальних відповідей на глобальні виклики і загрози”, йдеться у повідомленні.

Президент РФ упевнений, що основою для розвитку відносин між РФ та США мають стати принципи рівноправності і взаємної поваги, що дозволить “просунутися у побудові прагматичного співробітництва”.

Путін привітав з Різдвом і наступаючим новим, 2018 роком глав іноземних держав і урядів, а також керівників міжнародних організацій. Першими в списку йдуть президенти пострадянських країн.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на сайт президента РФ.

У списку тих, кого вітав Путін, немає президентів України Петра Порошенка, Литви Далі Грібаускайте, Латвії Раймондс Вейоніс, Естонії Керсті Кальюлайд і Польщі Анджея Дуди. Зате є привітання для Папи Римського Франциска, Генсека ООН, директора МВФ та інші.