Пожежу на військовому складі в Калинівці загасили

На складі боєприпасів у Калинівці сьогодні пролунало близько 10 вибухів, йдеться у ТСН

Від опівдня тут почали курсувати військові та пожежні машини. Одночасно правоохоронці зі зброєю прочісували ліс, шукали ймовірних диверсантів. І навіть готувалися до евакуації. На щастя, оголошувати її не довелося.

Спалахнув, розповіли  у військовій частині, порох від боєприпасів, які лежать у траві від 2017 року, і які досі не утилізували. Як зізнався командир частини, солдати переносили боєприпаси, спалахнув порох, а від нього – суха трава.

“Брався порох той, що валяється. Поверхове розмінування проводилось. При переміщенні один пороховий заряд загорівся”, – розповів командир арсеналу Микола Батюк.

За кілька годин вогонь вдалось відсікти від складів із боєприпасами. На місце оразу прибули військові прокурори і розпочали перевірку. За фактом службової недбалості відкрито кримінальне провадження. Винним у пожежі та вибухах  загрожує від 5 до 7 років ув’язнення.

Як повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій, 11 вересня на території військового складу 48 арсеналу Збройних сил України, розташованого на території Калинівського району Вінницької області загорілася суха трава.

За словами рятувальників, площа загорання склала до 1,5 гектара. Існувала загроза перекидання вогню склади з боеприпасами.

  “О 13 год. 17 хв. пожежу було локалізовано, а о 15:15 – ліквідовано. Жертв та постраждалих немає”.

Нагадаємо: На складах боєприпасів у районі Калинівки Вінницької області зафіксували 6 вибухів боєприпасів. Стало відомо, що на території арсеналу горить суха трава.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *