Loading...

Повалив з одного удару: нардепи влаштували видовищну бійку в прямому ефірі

Нардеп Сергій Шахов в ефірі одного з телеканалів потужним ударом збив з ніг колегу по парламенту Ігоря Мосійчука, той швидко підвівся і рушив на суперника з дрючком.

Відповідне відео опубліковане у Facebook.

Це сталося у четвер в ефірі телеканалу “Прямий”. Спочатку депутати кричали один на одного, а потім Шахов з “Волі народу” різко вдарив “радикала” Мосійчука в лице. Той полетів на підлогу, але швидко підвівся. В руках нардеп тримав тростину, з якою ходить останнім часом. Мосійчук кинувся на кривдника і почав лупцювати палицею.

Зрештою забіяк розборонила ведуча програми.

 

Пізніше у Facebook народні обранці прокоментували те, що відбулося.

“Штовхнув Сергій мене зненацька, неочікувано. Впав на поранену ногу. Боляче. Підвівся. Як міг намагався дати здачі. Як вийшло – судити вам”, – пише Мосійчук.

За його словами, зараз він вдома.

“Почуваюся більш-менш. Обробив поранену ногу мазями. Відходжу. За інцидент шкодую. Більше жодних коментарів не буде!” – каже нардеп.

 Шахов розповів, що в передачі йшлося про шахтарів, і Мосійчук їх ображав:

Поки ми разом намагаємося вирішити проблему із виплатою зарплат шахтарям, популісти продовжують розігрувати шоу!

Сьогодні в ефірі на “Прямому” каналі говорили про шахтарів, які напередодні свята не отримали жодної копійки! Сотні людей, які заробляють гроші важкою працею, місяцями не можуть отримати зарплатню. Другу добу гірники трьох шахт ДП “Мирноградвугілля” голодують під землею – вимагають виплатити 70 мільйонів зарплати!

Я не дозволю популістам ображати цих людей в ефірі телеканалів. Представник партії Ляшка Ігор Мосійчук на всю країну своєю провокацією образив шахтарів і тисячі людей, які важко працюють.

Але чого іще можна чекати від популістів?

Ще раз наголошую: нікому на дозволю ображати шахтарів! І той, хто сьогодні посмів висловитись так в ефірі – отримав своє.

Натомість вже сьогодні я виїхав на Донбас. До людей, які голодують. Щоб добитись виплати їм зарплати потрібен не популізм, а реальні справи!

“Я не дозволю популістам ображати цих людей в ефірі телеканалів. Представник партії Ляшка Ігор Мосійчук на всю країну своєю провокацією образив шахтарів і тисячі людей, які важко працюють”, – каже депутат.

Він не шкодує про скоєне, каже, що “той, хто сьогодні посмів висловитись так в ефірі – отримав своє”.

Євген Кізілов, УП

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *