Порошенко зустрів Новий рік вдома, на Мальдіви поїхав за свій рахунок

Президент України Петро Порошенко зустрів 2018 рік вдома, декілька днів був в Івано-Франківській області та відвідав Мальдіви із приватною поїздкою.

Про це повідомила прес-служба президента у відповідь на запит “Інтерфакс-Україна“.

 “Інформуємо, що новий, 2018 рік президент зустрічав удома в родинному колі. Кілька днів він провів у державній резиденції Гута на Івано-Франківщині”, – йдеться у повідомленні.

У прес-службі підтвердили, що президент здійснив приватну поїздку на Мальдіви і зазначили, що він поїхав “з метою короткого відпочинку”.

“Цю поїздку він сплатив сам із власного рахунку задекларованих коштів, що буде відображено в його електронній декларації”, – інформують у прес-службі.

“Рішення про те, що інформацію про ці поїздки буде оприлюднено постфактум, було прийнято заздалегідь, виходячи з міркувань безпеки”, – зазначили у відомстві.

Як відомо, народний депутат Сергій Лещенко з посиланням на власні джерела раніше повідомляв, що президент Петро Порошенко зустрів Новий рік на Мальдівах.

Також стало відомо, що нардеп від БПП Сергій Лещенко та його дружина Анастасія Топольська Новий рік зустріли на Апеннінах і на Британських островах, а спікер Парламенту Андрій Парубій зустрів Новий рік у Львові.

Також нагадаємо, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко побував у черговому приватному закордонному вояжі зі своїм кумом Юрієм Сухіним.

Раніше вінницькі журналісти повідомили, що міністр соцполітики Андрій Рева підхопив пневмонію і екстрено виїхав на лікування до Ізраїлю.