Порошенко – прихильникам: Для перемоги переконайте по 3 виборців Зеленського

Чинний глава держави і кандидат у президенти Петро Порошенко заявив, що кожен його прихильник має до 21 квітня переконати проголосувати за нього прихильників Володимира Зеленського.

Про це він сказав, виступаючи на Майдані Незалежності, де проходить акція “Захисти Україну”.

Перед цим він тривалий час розповідав про загрозу для України з боку Росії і неспроможність Зеленського захистити національні інтереси.

За його словами, Путін мріє про хаос і нестабільність після президентських виборів, а також про формування нової більшості в українському парламенті, яка дасть “по гальмах” на шляху України до ЄС і НАТО.

 Він зазначив, що для протистояння РФ треба тверда політична воля, тверді ідеологічні принципи, дипломатичний фах і досвід верховного головнокомандувача, а у його понента цього всього немає.

“Якщо моєму опоненту було страшно вийти на дебати з Порошенком, звідки ж у нього візьметься сила, сміливість і мужність мати справу з Путіним?”, – запитав президент, додавши, що Зеленський немає поняття ні про економіку, ні про армію, ні про зовнішню політику.

“Дорогі співвітчизники, звертаюся до кожного з вас і прошу 21 квітня прийти на вибори. Самому прийти і обов’язково привести рідних і близьких”, – заявив Порошенко.

Завдання: прошу переконати мінімум трьох прихильників Зеленського і інших кандидатів і привести їх на виборчу дільницю. Цього буде достатньо для нашої перемоги”, – закликав він.

До речі, керівник секретаріату партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Максим Саврасов розповів, що не знає звідки у команди кандидата номери телефонів українців, куди телефонує робот і голосом Петра Порошенка закликає прийти на вибори 21 квітня та проголосувати за нього.

Про це він повідомив громадському руху ЧЕСНО.

Зокрема, на запитання, де штаб Порошенка взяв телефонні контакти українців, які є персональними даними, Саврасов відповів, що “алгоритму не знає”.

Водночас він розповів, що масове обдзвонювання українців оплачується з виборчого фонду кандидата.

 “Суму не знаю, проплачуємо з фонду”, – сказав Саврасов.

У русі відзначають, що проаналізували проміжний звіт Порошенка від 13 квітня щодо видатків на передвиборчу кампанію, проте не знайшли там витрат на такі дзвінки.

“Імовірно, ця стаття видатків міститиметься у фінальному звіті, який оприлюднять уже після другого туру виборів”, – припускають в ЧЕСНО.

Про дзвінки від президента українці почали повідомляти у соцмережах з 18 квітня, відзначається, що вони тривають і досі.

Зокрема, 19 квітня, “дзвінок від Порошенка” одержав один з аналітиків руху, який не залишав партії свого номера телефону.

 

 “Добридень! Це Петро Порошенко, президент України. 21 квітня – вирішальний день, що визначить долю України. Прошу вас підтримати мій курс, демократію та гідність, а не реванш, стабільну гривню, а не інфляцію, шлях до Європейського Союзу й НАТО. Підтримайте сильну Україну, а не країну, яка впаде на коліна. Головне – зберегти країну, і до зустрічі 21-го”, – звертається Порошенко до українців в аудіозаписі.

У громадському русі повідомляють, спираючись на соцмережі, що телефонують щонайменше з двох номерів – 044-364-88-43 (київський стаціонарний номер) та 089-220-00-21 (IP-телефонія).

 

Напередодні речник штабу Порошенка Олег Медведєв заявив, що такі дзвінки допоможуть визначитися з вибором тим, хто ще не знає, за кого голосувати 21 квітня, але не повідомив, як було отримано доступ до телефонних номерів.

Нагадаємо:

  • 19 квітня чинний президент Петро Порошенко прийшов на Майдан Незалежності, де встановлена сцена, з якої перед тим виступали артисти, міністри та спікер Верховної Ради Андрій Парубій.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *