Поліція поводилась, як “Беркут” біля офісу ОУН у Києві – Луценко

У Києві під час святкування 9 травня поліція намагалася досягнути компромісу за “рахунок українських патріотів”.

Народний депутат Ігор Луценко засудив дії поліції під час проведення акції “Безсмертний полк” та під час зіткнень біля офісу “Організації українських націоналістів” (ОУН).

Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

На думку Луценка, влада зробила помилку, дозволивши провести акцію “Безсмертного полку”.

“Я маю на увазі недопущення людей з українською символікою до участі в пам’ятних заходах цього дня. Тобто окремо розділялися “Безсмертний полк” – йому давали “зелену вулицю”, давали можливість робити все, що завгодно. Зате коли йшли люди з українським прапором або люди в формі ветеранів АТО, їх не пускали, щоб “путінський полк” нормально себе почував”, — пояснив нардеп.

За його словами, такі дії поліції можна назвати прагненням досягнення компромісу за “рахунок українських патріотів”. Крім того, Луценко прокоментував сьогоднішні сутички біля офісу ОУН у Києві.

“Що стосується офісу ОУН, то це правозахисна тема щодо свавілля поліції, яка діяла так, як діяв “Беркут” – з масками, з застосуванням насильства, порушенням прав людини. Ну, а далі вже звичайні поліцейські не розуміли, як з цим розібратися та визначити, хто винуватий. Один з 25 затриманих можливо у чомусь і винуватий. Ну навіщо таке зайве застосування сили!”, — наголосив Луценко.