Поліція: 72-річний пенсіонер протягом року розбещував чотирьох підлітків на Сумщині

Працівники конотопської поліції і ювенальної превенції з’ясували, що 72-річний пенсіонер, раніше судимий за скоєння аналогічних злочинів, протягом року розбещував чотирьох місцевих хлопців віком 15 та 14 років. Зараз в рамках кримінального провадження поліцейські готують клопотання про оголошення йому підозри в скоєнні злочину.
Про цей випадок  інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
Згідно з даними поліції, 72-річний пенсіонер ще восени минулого року запросив одного з місцевих хлопчаків до себе додому, і в розмові запропонував йому певні дії сексуального характеру. Той спочатку відмовився, проте під тиском обіцянок задоволення і грошей – погодився. Через деякий час чоловік попросив хлопця привести до нього і своїх друзів, щедро обіцяючи кожному гроші і подарунки. Отже, майже рік четверо хлопців час від часу навідувалися до пенсіонера, поки на це не звернула увагу одна з мешканок вулиці. Вона і повідомила про свої підозри в поліцію.
Спочатку хлопці в розмовах з правоохоронцями не визнавали справжньої суті своїх відносин з літнім чоловіком, проте згодом про все розповіли.
Зізнався у всьому і сам підозрюваний – він не заперечує своєї провини, проте каже, що все було по “згодою сторін”

У поліції вже відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 156 КК України (розбещення … вчинене щодо малолітнього …). Чоловік затриманий в порядку ст. 208 КПК України, зараз вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і оголошення підозри в скоєнні злочину.
У тому випадку, якщо його вина буде доведена, пенсіонеру загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *