Поліцейські встановили останні години життя Ірини Ноздровської

Начальник ГУ Нацполіції Київської області Дмитро Ценов заявив, що у справі розслідування вбивства юристки Ірини Ноздровської є деякі зрушення.

Про це він сказав журналістам після зустрічі з ініціативною групою активістів,які вимагають знайти вбивць Ноздровсько.

«Є вже деякі зрушення,якими ми займаємося… Встановили останні години життя Ірини. Деякі нюанси ще не вставлені, думаю, за завтрішній день опрацюємо», — заявив він.

Відповідно до результатів експертизи, за словами Ценова, смерть Ноздровської настала за дві-три доби до того, як знайшли тіло.

«Є тілесні пошкодження, поранення колючим предметом», — додав Ценов.

Нагадаємо, тіло правозахисниці Ірини Ноздровскої знайшли 1 січня в річці біля села Демидів Київської області. Ноздровська пропала 29 грудня. Її пошуки започаткували громадські активісти, однак тіло виявила поліція.

Ірина Ноздровська активно вела справу своєї сестри в суді особисто і повідомляла, що родичі та друзі Россошанського погрожували  їй та її родині розправою.

28 числа вона написала у своїй сторінці на ФБ, що зробила все, щоб вбивцю її сестри не відпускали з тюрми — захист Россошанського намагався домогтись амністії для свого підопічного. Справу повернули до першої інстанції. А через півтора дня зникла. Згодом повідомили, що її тіло було знайдене в річці поблизу селища Демидів.

Донька вбитої юристки Ірини Ноздровської Анастасія розповіла, кого підозрює у вбивстві матері.

“Це може бути помста. Її тримали, а потім вени перерізали і скинули в річку. Вони хотіли, щоб вона підписала документи, що не має до них ніяких претензій”, — розповіла Анастасія Ноздровська.

Вона розповіла, що їхній сусід погрожував її родині.

“Від нього погрози надходили постійно. Це, виходить, наш сусід. Він сидів у в’язниці. Він погрожує моїм батькам, бо його друг – Росошанський”, — сказала донька вбитої юристки.

Однак чоловік заперечив слова Анастасії Ноздровської. За його словами, в останній раз він бачив убиту юристку на засіданні суду, на якому суд відправив його приятеля у СІЗО.

“29-го чи 27-го числа на суді був. Востаннє її бачив”, - стверджує сусід убитої.

Крім того, за твердженнями Анастасії Ноздровської, поліція не допитала тих осіб, кого підозрює дівчина.

 

Глава поліції Київської області Дмитро Ценов також підтвердив, що доньці і батькам вбитої юристки Ірини Ноздровської надали охорону.

Про це він сказав журналістам після спілкування з ініціативною групою активістів, які вимагають знайти вбивць правозахисниці.

 “Зараз звернулася до нас представник доньки і батьків. На сьогоднішній день слідчі винесли постанову і виставлена охорона до цих громадян”, – підкреслив Ценов.

Глава поліції Київської області додав, що зробить все можливе, щоб знайти вбивць Ноздровської.

“Ми будемо працювати у стислі строки… Я зроблю все, щоб даний злочин був розкритий”, – наголосив він.

“Я зараз призначив службове розслідування, вивчають всі матеріали, всі звернення Ірини у справі про вбивство її сестри”, – заявив Ценов.