План “Великого будівництва” для Київської області

Радник прем’єр-міністра України Юрій Голік показав презентацію планів Київської ОДА в рамках виконання національної програми “Велике будівництво”.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Напередодні старту національної програми” Велике Будівництво “показуємо плани областей по будівництву і ремонту інфраструктури, презентовані ними минулого тижня на нараді з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком”, – зазначив він.

За словами Голіка, Київська ОДА показала одну з найбільш докладних презентацій того, що буде зроблено в Київській області в 2020 році.

План "Великого будівництва" для Київської області

План "Великого будівництва" для Київської області

У 2020 році на дороги Київської області з Дорожнього фонду виділили 1,2 млрд гривень. На ці гроші заплановано відремонтувати 160 км доріг. 80% коштів з Дорожнього фонду витратять на капітальний та середній ремонт, 20% – на утримання доріг. При цьому ямковий ремонт буде виконуватися тільки в рамках утримання доріг.

У 2020 році в Київській області планують капітально відремонтувати:

дорогу Київ – Ревне – Рогозів – с. Гора. На ремонт 1,85 км дороги виділили 16,9 млн гривень;
дорогу Тарасівка – Круглик – Хотів – 4,14 км за 22 млн гривень;
3,1 км траси Н-01 біля селища Перше Травня за 4 млн гривень;
4,3 км траси М-07 біля Мироцького за 30 млн гривень;
дорогу від Боярки до Києва – 14,3 км за 14,4 млн гривень;
під’їзд до міста Обухів – 9,8 км за 23 млн гривень.
Серед районів Київської області найбільше грошей на ремонти доріг отримають Києво-Святошинський, Бориспільський і Васильківський райони. На ремонт доріг тут витратять майже 500 млн гривень.

Раніше радник прем’єр-міністра Юрій Голік заявив, що в рамках програми “Велике будівництво” на Київщині вже скоро відкриють дві нові школи – у Вишневому і Українці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *