Останній дзвінок: як буде проходити закінчення навчального року

У 2020 році свято офіційно призначене на п’ятницю 22 травня

У зв’язку з тим, що всі карантинні заходи безпеки не зняті і донині, а навчальний рік наближається до завершення, цікаво як буде проходити святкування закінчення навчального року на карантині.

У 2020 році свято Останній дзвінок офіційно призначене на п’ятницю 22 травня. Кожна школа індивідуально знаходить вихід зі становиза, але керівництво більшості шкіл запевняє, що свято відбудеться в будь-якому випадку. Природно без вальсу, дружніх обіймів і загальних фотосесій, але все одно вчителі і класні керівники постараються максимально передати святкову атмосферу навіть перебуваючи на відстані. На даний момент найбільшою турботою для вчителів є одинадцятикласники, так як всі вони готуються ступити у доросле життя і для них Останній дзвінок – це особлива дата.

Крім останнього дзвоника одинавдцятикласників очікує процедура ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання). У зв’язку з цим до цих пір залишається відкритим питання: коли учням зможуть видати атестати про закінчення школи і яким чином все це буде відбуватися. Але так як напевно невідомо, коли будуть зняті всі карантинні заходи, школи намагаються не поспішати робити якісь організаційні дії.

Орієнтовно є два варіанти розвитку подій:

У разі зняття карантину вручення атестатів відбудеться, як завжди, в урочистій обстановці.

Якщо ж буде діяти заборона на проведення масових заходів, атестати будуть вручені кожному учневі в індивідуальному порядку за заздалегідь складеним графіком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *