Оприлюднили інформацію про вплив США на українських правоохоронців

Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив документи, з яких випливає, що перший заступник директора НАБУ Гізо Углава протягом кількох років співпрацював з посольством США в Києві та надавав інформацію, яка негативно вплинула на хід подій в Україні та США.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Зазначимо, що Андрій Деркач є ініціатором кримінальної справи про втручання у вибори США.

Він заявив, що буде оприлюднена переписка співробітників НАБУ і посольства США за кілька років, яка міститься у матеріалах справи за ст. 111 ККУ (Державна зрада), а також документи в рамках 6 кримінальних проваджень щодо компанії “Burisma”, фігурантом яких є колишній віцепрезидент США Джо Байден та його син Хантер.

За словами Деркача, ці документи свідчать про підконтрольність НАБУ окремому представнику дипломатичної місії посольства США, про тиск посольства США з 2016 по 2018 рр. на правоохоронців України, про втручання правоохоронців і державних чиновників України на вибори США у 2016 році, а також про можливі корупційні дії Байдена та його сина Хантера.

Також Деркач заявив, що у нього є документи про тиск на екс-генпрокурора Віктора Шокіна в рамках розслідування справи щодо компанії “Burisma”.

Нардеп запевнив, що документи отримав від журналістів-розслідувачів, які непокояться за свою безпеку та життя.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) не проводить розслідування щодо сина колишнього віцепрезидента США Джо Байдена Хантера.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *