Loading...

Одинадцятого гравця команди Онищенко “пов’язали” при спробі “трансферу” в Росію

Детективи НАБУ затримали одинадцятого учасника “газової справи” Онищенка, керівника ТОВ “Надра Геоцентр” Сергія Свіченко, при спробі перетнути кордон і сховатися в Росії. Про це  повідомили в прес-службі НАБУ.

“28 червня 2016 року в 22.00 на території Сумської області детективи Національного антикорупційного бюро України при спробі перетину українсько-російського кордону затримали Свіченко Сергія Олексійовича, керівника ТОВ” Надра Геоцентр “, – розповіли в НАБУ.

Це підприємство було оператором спільної діяльності за договором спільної діяльності з ПАТ “Укргазвидобування”. “Раніше було затримано 10 осіб, підозрюваних у причетності до газової схеми. Досудове розслідування триває”, – нагадали в Бюро.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва 17-19 червня заарештував десятьох фігурантів “справи Онищенко” – про розкрадання коштів при продажу газу вітчизняного видобутку – яке веде НАБУ.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства, 1,3 млрд грн – це неоплачена сума ренти за користування надрами.

16 червня антикорупційний прокурор Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді України подання на затримання і арешт Олександра Онищенка, узгоджене Генеральним прокурором України. Сьогодні регламентний комітет має його розглянути

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *