НАБУ прийшло з обшуком в НКРЕКУ у справі Роттердам+

Співробітники НАБУ прийшли з обшуком в будівлю Національної комісії з регулювання електроенергетики і комунальних послуг у справі, пов’язаній із затвердженням так званої формули Роттердам +.

Про це повыдомляэ Економічна правда з посиланням на інформоване джерело.

 “У НКРЕКУ йде обшук. Жорсткий. На вході вибили двері”, – сказало джерело.

Як повідомило сьогодні Національне антикорупційне бюро, найбільше від корупції страждають підприємства, які займаються видобутком газу

За даними джерела в НКРЕКП, сьогодні Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в Національній комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг в рамках досудових розслідувань шодо низки справ, пов’язаних зі зловживанням у секторі видобутку нафти і газу.

Нагадаємо, 26 липня 2017 року, відповідно до постанови Солом’янського суду Києва, Національне антикорупційне бюро вже проводило обшуки в головному офісі публічного акціонерного товариства «Укрнафта». Крім того, НАБУ проводить розслідування у справі закупівель газу за завищеними цінами Одеським припортовим заводом (ОПЗ) у компанії OstChem.

У стадії виконання низка судових рішень у справах ПАТ «Черкасиобленрего» і ДП «НАЕК «Енергоатом».

Як повідомило сьогодні Національне антикорупційне бюро України на своєму сайті і сторінці в Facebook, в галузевому розрізі найбільше від корупції страждають підприємства, які займаються видобутком газу.

«Півтора року розслідувань НАБУ показали, що корупція на підприємствах паливно-енергетичного комплексу є наймасштабнішою серед усіх сфер національної економіки: і через унікальність підприємств, і через кількість задіяних в корупційних схемах осіб, і через розміри збитків. За попередніми оцінками, сукупний розмір збитків від злочинів, пов’язаних з діяльністю підприємств паливно-енергетичного комплексу, становить 11,18 млрд грн», – йдеться в повідомленні. З них 73% – це збитки в зв’язку з корупцією в секторі видобутку нафти і газу, 9% – електроенергетика, 4% – атомна енергетика і 14% – інше.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *