На Київщині поліція врятувала яструба

16 січня патрульна поліція Борисполя врятувала яструба. Екіпаж дорожньої поліції, який патрулював автошлях М03, на 90 км помітив невеличкий чорний клубок. Патрульні не проїхали повз. Інспектор роти №3 Денис Козік підійшов ближче. На дорожній розмітці, посеред проїжджої частини, сидів яструб. Птах не міг злетіти й виглядав безпорадним, повідомляє прес-служба поліції Борисполя.

Поліцейські вирішили допомогти. Спершу потерпілого відвезли на КП «Березань», яке знаходилося поблизу, та зігріли. Потім інспектори зв’язалися із Kyiv Animal Rescue Group, які радо відгукнулися забрати птаха на лікування. Доки очікували зустрічі з волонтерами, яструб гостював у бориспільській ветеринарній клініці.

За декілька годин ми передали птаха захисникам тварин. Нам розповіли, що його відразу відвезуть до однієї з київських клінік, які спеціалізуються на птахах, аби дізнатися що саме тривожить знайденого яструба», – зазначає прес-служба поліції.

Коли яструб набереться сил, його випустять на волю.

Ми щасливі, що вчасно помітили птаха, оскільки кожна хвилина була вирішальна. Ми не могли проїхати повз й залишити його помирати в активному потоці вантажівок та легкових автомобілів. Для нас це завдання не менш важливе, ніж будь-яке інше. Дивує лише байдужість водіїв, які до нас навіть не звернули на нього увагу», – відзначила інспектор роти №3 Дар’я Орлова

На Київщині поліція врятувала яструба