На Київщині двоє екс-міліціонерів пограбували та викрали чоловіка

Під Києвом двоє колишніх співробітників міліції пограбували чоловіка, незаконно його утримували, а після почали вимагати у батьків потерпілого викуп у розмірі 10 тисяч доларів

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина”.

Зловмисниками виявилися 33-річний і 40-річний екс-міліціонери. Спочатку зловмисники скоїли розбійний напад на потерпілого, вкравши у нього мобільний телефон і 3500 гривень. Але цього їм здалося мало, і вони, викравши чоловіка, вивезли його на автодорогу Київ-Одеса. Після цього екс-співробітники міліції почали дзвонити матері потерпілого і вимагати викуп у розмірі 10 тисяч доларів.

На даний момент обох вимагачів затримали згідно зі статтею 208 Кримінального кодексу України. Також в їх квартирі провели обшуки і виявили пістолет і предмети схожі на патрони до нього, пристрій для відстрілу гумовими кулями, ножі, і ряд інших предметів, що мають доказове значення у кримінальному провадженні.

Зараз порушників оголошено про підозру у вчиненні кримінального злочину. Обидва зловмисники затримані. Досудове розслідування триває.