”Ми сильні!” В Україні зняли зворушливе відео до річниці Голодомору

В Україні до 85-х роковин Голодомору зняли соціальний відеоролик із закликом вшанувати 24 листопада пам’ять жертв геноциду.

Запис було знято Young&Hungry Production за підтримки Міністерства інформаційної політики, а також за участю Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“У кремлівській в’язниці, шкільному класі, в лікарняній палаті, на футбольному полі, у майстерні взуття чи за кермом автівки – де би ти не був 24 листопада о 16:00 – вшануй пам’ять убитих Голодомором 1932–1933 років”, – закликали українців.

Це перше відео із серії, яке розроблене спеціально до 85-тих роковин Голодомору. Усі ці ролики об’єднує символічне гасло “Ми пам’ятаємо! Ми сильні!”

“Важливо підтримувати традицію пам’яті і тому основне завдання цього ролика – показати модель поведінки, як кожен може долучитися до вшанування пам’яті жертв Голодомору. Ми хочемо, щоб люди подумали: “О, до речі, а ми ж теж так можемо робити!” — пояснив автор ідеї і сценарист відеороботи Омелян Ощудляк.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко прокоментував: “У цьому ролику ми бачимо різних людей, кожен із яких долучається до вшанування пам’яті жертв цього страшного злочину: українського політв’язня в російській тюрмі, який витесує свічку на стіні в’язниці, патрульну поліцію, яка зупиняється і віддає шану загиблим, футбольне поле, де перед матчем оголошують хвилину мовчання, школярів, які тримають лампадки.. Це об’єднавчі образи, які наголошують на важливості вшанування. Особливо, сьогодні, у наших воєнних реаліях”

“Ми пам’ятаємо жах 1932-1933-го і достатньо сильні, щоб захищати свою незалежність із зброєю в руках. Тому гасло цьогорічної інформаційної кампанії до 85 роковин Голодомору “Ми пам’ятаємо! Ми сильні!”, а серед її візуальних образів український солдат на тлі меморіалу пам’яті жертв геноциду та свіча-куля”, – пояснив історик Володимир В’ятрович.

Як відомо, 24 листопада в Україні жалобний день, коли вшановуватиметься пам’ять жертв Голодомору. Цього дня телерадіоорганізації усіх форм власності вносять зміни до сіток мовлення програм і передач, утримуються від трансляції розважального контенту та нагадують про День пам’яті жертв Голодомору.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *