МВФ визнав Україну найбіднішою країною в Європі

Україна є найбіднішою країною Європи згідно з новим звіту Міжнародного валютного фонду. Про це повідомив економіст, керівник приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць у Facebook

За показником ВВП на душу населення Україну обійшла Молдову.

За розміром офіційної середньої зарплати Україна також посідає останнє місце.

МВФ визнав Україну найбіднішою країною в Європі

“Відновив інфографіку, яка з першого погляду показує економічну ситуацію в Україні та де ми перебуваємо порівняно з іншими країнами. У новому звіті МВФ за показником ВВП на душу населення нас обійшла Молдова, а ми обійшли Папуа Нову Гвінею”, – написав Компанієць.

Він зазначив, що в новому звіті Фонд не тільки збільшив показник ВВП України, а й було переглянуто ВВП й інших країн. Зокрема, кардинально були змінені показники Молдови, що призвело до істотного поліпшення її результатів. Тепер Молдова посідає 133-тє місце в світі з 2694,469 долара ВВП на душу населення, а Україна – 134-те місце у світі з 2656,01 дол. ВВП на душу населення. Офіційна зарплата в Молдові також виявилася істотно вищою, ніж в Україні.

Компанієць зазначає, що у новому звіті МВФ за жовтень порівняно з квітневим не тільки збільшено показник ВВП України, але було переглянуто ВВП й інших країн.

Це призвело і до суттєвого покращення показника ВВП на душу населення Молдови. Тепер Молдова посідає 133 місце у світі з 2694,469 доларів ВВП на душу населення, а Україна – 134 місце в світі з 2656,01 доларів ВВП на душу населення.

МВФ визнав Україну найбіднішою країною в Європі

Окрім того у Молдові більша середня заробітна плата, ніж в Україні. Так у Молдові середня офіційна зарплата в другому кварталі 2018 року сягнула 375,82 доларів, коли в Україні ця сума дорівнювала 325,53 доларів.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту до Вінницької області розповів, що мінімальна заробітна платня в Україні зросте з 1 січня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *