МІСТОБУДІВНІ УМОВИ ПОКИ ЩО НЕ НАДАНІ

На останньому черговому виконкомі розглядалося питання, яке викликало бурхливі суперечки та емоції в присутніх на засіданні осіб. Мова йшла про надання ТОВ «Аврокс» містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки для будівництва об’єкту торгівлі по вул. Літописній, 2а. Доповідали з цього питання начальник управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, земельних відносин та державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету міської ради Олена Шосталь та заступник головного архітектора міста Юлія Вакуленко. В дебатах взяли участь міський голова Тарас Костін, його колишній перший заступник, член виконкому Григорій Карнаух, керівник ТОВ «Аврокс» Борис Аврамич та директор ТОВ «Абсолют Буд Проект» Петро Пурденко, фірма якого виготовлятиме проектну документацію.

Присутні дізналися, що ТОВ «Аврокс» хоче забудувати орендовану земельну ділянку площею 100 кв.м, яка знаходиться в глибині Борисоглібської площі, за колишнім пам’ятником Леніну. У намірах орендаря — побудова триповерхової будівлі з підвалом. Однак містобудівні умови та обмеження надано не було, бо на це були вагомі причини серед яких – невідповідність об’єкта генеральному плану міста та порушення  Державних будівельних норм…

Детально про це читайте у свіжому випуску газети… нагадаємо лише, що саме після цього засідання виконкому Борис Аврамич на своїй сторінці у ФБ заявив про те, що буде балотуватися в мери на наступних виборах, щоб боротися зі свавіллям чиновників…. Однак чи є “свавіллям чиновників” те, що стосується конкретоного випадку, а саме  планів підприємця “відкусити” добренний шматок землі, яка має слугувати  громадським простором для переяславців?

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *