МІСЬКРАДА СУДИТИМЕТЬСЯ З ДАБІ ЩОДО ТЕС

На першому пленарному засіданні розглядалося питання звернення до суду щодо визнання протиправними дій та бездіяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України та скасування дозвільних документів на будівництво ТЕС. Як повідомила доповідач, начальник юридичного відділу міської ради Наталія Медведенко, до міської ради надійшло кілька звернень від громадян міста щодо необхідності судитися з Державною архітектурно-будівельною інспекцією й домагатися визнання її дій у справі будівництва ТЕС протиправними та скасування дозвільних документів. (А чому без звернень громадян міськрада сама не подавала до суду?)

Нагадаємо, що Апеляційний суд Києва наприкінці минулого року скасував рішення Окружного адміністративного суду про анулювання дозволу на будівництво ТЕС у Переяславі лише на підставі того, що позивачем виступала прокуратура в інтересах міської ради, а не сама міськрада…. Тобто претензій до ПРАВОМІРНОСТІ самого рішення суду першої інстанції НЕ БУЛО!!!!!! Саме тому переяславці й звернулися до наших чиновників з вимогою подавати ще один позов але вже самостійно, не прикриваючись прокуратурою. 

У проекті рішення згадуються листи виконавчих органів міської ради до ДАБІ, кілька рішень міськради, направлених на недопущення будівництва ТЕС, беруться до уваги порушення ТОВ «Югенергопромтранс» законів України та постанов уряду, а також порушення Держархбудінспекцією ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності».

Тож депутати вирішили звернутися з позовом до суду щодо визнання протиправними дій та бездіяльності Державної архітектурно-будівельної інспекції України та скасування дозвільних документів, а також доручити юридичному відділу виконавчого комітету міської ради підготувати та подати позовну заяву до суду. За це рішення віддали свої голоси 25 парламентарів та міський голова. «Проти» та «утрималися» — 0 (депутат В’ячеслав Нестеренко не голосував).

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *