Гройсман підтвердив затримання агента російських спецслужб у Кабміні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підтвердив затримання в секретаріаті Кабінету міністрів чиновника, який тривалий час працював “в інтересах ворожої держави”.

Гройсман знав від СБУ, що його перекладач працює на спецслужби РФ за кілька місяців до його затримання, передає Українська правда з посиланням на власні джерела.

“СБУ кілька місяців “вела”співробітника Кабміну Станіслава Єжова за згодою прем’єр-міністра Володимира Гройсмана для документування його контактів із російськими спецслужбами”, – йдеться в повідомленні.

За деякими даними, Гройсману навіть давали слухати розмови перекладача з куратором від РФ.

“Спільно зі службою Безпеки України виявили в Секретаріаті КМУ чиновника, який довгий час працював в інтересах ворожої держави. Сьогодні його затримано. Дякую працівникам СБУ за професіоналізм і пильність”, – написав Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

Раніше повідомлялося, що ввечері 20 грудня співробітники контррозвідки СБУ затримали на робочому місці чиновника секретаріату Кабміну. За версією СБУ, він за завданням російських спецслужб збирав інсайдерську інформацію про діяльність українського уряду.

Пізніше ЗМІ повідомили, що затриманим виявився заступник керівника протоколу прем’єр-міністра України Станіслав Єжов.

Раніше Єжов працював у посольстві України в США та в Адміністрації президента.

У протоколі він відповідав, зокрема за переклад зустрічей з іноземними делегаціями і часто сам здійснював переклад.

“Із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом він почав працювати ще у Верховній Раді й разом з ним перейшов працювати в Кабмін”, – зазначає видання.