Loading...

Голові Держрезерву оголосили підозру: всі подробиці

Прокуратура Києва оголосила підозру керівнику Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку.

Як повідомив у Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко, слідство провело обшуки у чиновника у справі про нанесення збитків державі на суму понад 6 млн грн.  “Пан голова в 2017 році вирішив перемістити зерно з Харківської в Черкаську область ніби-то в звязку з небезпекою втрати через близкість АТО.

Що насправді стояло за зміною місця зберігання – встановить слідство. Але збитки від такого наказу чиновника перевищили 6 млн грн”, – пояснив він.

Раніше сам чиновник опублікував відео проведення обшуку.

Повідомлялося, що комісія з питань вищого корпусу державної служби відкрила дисциплінарне провадження щодо Мосійчука.

Причиною став візит чиновника в Литву 23-25 травня, де той проводив консультації і переговори з питань створення Держрезерву нафти в Україні .

У поданні зазначалося, що Держрезерв 23 травня просив першого віце-прем’єра Степана Кубіва надати Мосійчуку відпустку на ці дні, однак у зв’язку з порушенням термінів заяву не було погоджено. Потім, 30 травня, Держрезерв намагався отримати у першого віце-прем’єра дозвіл на це відрядження, проте безрезультатно.

У документах зазначено, що з початку 2017 року Мосійчук дев’ять разів перебував у відрядженнях, в тому числі чотири рази – за кордоном (в Австрії, Словаччини, Сербії та Китаї), і кожен раз – без дозволу першого віце-прем’єра.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *