Loading...

Голосування за держбюджет-2017 першому читанні обійшлося Кабміну в 1 млрд гривень

Така сума обіцяна депутатам-мажоритарникам на фінансування їх округів

За підтримку 20 жовтня держбюджету-2017 першому читанні прем’єр-міністру Володимиру Гройсману довелося пообіцяти народним депутатам, обраним в мажоритарних округах, один мільярд гривень субвенцій. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна

“Володимир Гройсман і мільярд: як прем’єр-міністр” підкупив “депутатів”. Ще в середу, 19 жовтня, Гройсман зустрівся з мажоритарниками з питання підтримки держбюджету-2017. Останні поскаржилися прем’єру на невиконання Кабінетом міністрів своїх зобов’язань, заявивши, що, в минулому році, також при затвердженні бюджету, тодішній глава уряду Арсеній Яценюк пообіцяв профінансувати соціально-економічні проекти в округах. Пізніше, напередодні призначення прем’єром самого Гройсмана, мажоритарники також зустрічалися з ним, і тоді він пообіцяв їм, що виконає зобов’язання Яценюка. Але до середини жовтня багато з депутатів обіцяних грошей так і не дочекалися. На цей раз нардепи зажадали чітких гарантій і отримали їх.

В основному фонді проекту бюджету-2017 передбачена додаткова субвенція на “соціально-економічний розвиток окремих територій” в розмірі 1 млрд гривень. Ці кошти будуть направлятися строго на проекти в рамках мажоритарних округів депутатів. Список територій і суми для їх фінансування уряд, як і минулого разу, планує передбачити в додаток №7 держбюджету. Поки що ця інформація недоступна. “З 1 млрд гривень субвенції 365 млн на свої округи отримають депутати від коаліції, інші 635 млн – позафракційні і члени депутатських груп” Воля народу “і” Відродження “, – заявив РБК-Україна один з депутатів-мажоритарників.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада 230 голосами прийняла проект держбюджету-2017 першому читанні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *