Генсек НАТО Столтенберг Кремлю: “Ваш час цокає, ми відповімо так, що ви запам’ятаєте назавжди”

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг 15 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки підтримав рішення США про вихід зі спільного з РФ Договору про нерозповсюдження ракет середньої і малої дальності (ДРСМД).
Столтенберг пригрозив Росії тяжкими наслідками за агресію проти Європи, передає «Діалог.UA».
Столтенберг 15 лютого виступив на Мюнхенській конференції з безпеки. Значну частину промови він присвятив ДРСМД, крапку в якому успішно  нещодавно поставили США. Американці пішли на це, тому що Москва не бажала дотримуватися домовленостей і працювала над створенням заборонених ракет.
Столтенберг підтримав таке рішення Вашингтона. Він нагадав, що в останні роки Москва все частіше бряцкала  ядерними боєголовками, погрожуючи завдати удари, в тому числі, і по Європі.
«Вся система контролю над ядерним озброєнням знаходиться під загрозою … Російські ракети здатні нанести удар по європейських містах, в тому числі і по Мюнхену», – констатував генсек НАТО. Він зазначив, що через агресивності Москви ДРСМД перетворився просто в «листок паперу».
Столтенберг закликав Росію припинити випробовувати терпіння Заходу і повернутися до виконання Договору, зокрема, знищити заборонені ядерні ракети. Для цього, зазначив він, «вікно можливостей» ще відкрите.
«Годинник цокає», – заявив Кремлю генсек, додавши, що в іншому випадку Москва сильно пошкодує. Столтенберг запевнив що Кремлю не сподобається найгірший сценарій в цій історії – «мир, в якому немає договору про РСМД”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *