ФАНТАСТИЧНИЙ РЕКОРД У ПЛАВАННІ

Угорка Катінка Хоссу перемогла на дистанції 400 м комплексним плаванням з фантастичним світовим рекордом – 4.26,36!

Срібло на цій дистанції здобула Медлайн Дірадо зі США, бронзу – іспанка Мірея Бельмонте Гарсія, повідомляє кореспондент Укрінформ.

Наразі угорська та австралійська збірні є лідерами золотого медального заліку – по 2 нагороди.

На дистанції 400 м вільним стилем переміг австралієць Мак Хортон. Він випередив фаворита Сунь Яна з Китая, який прийшов лише другим. Бронза у Габріеле Детті з Італії. Той обійшов сильний плавців зі США та Великобританії.

Японець Косуке Хагіно став найшвидшим на дистанції 400 м комплексним плаванням. Американець Чейз Каліч фінішував другим, а третім був Дайя Сето з Японії.

Останній комплект нагород на сьогодні розіграли у жіночій естафеті 4х100 м вільним стилем. Золоті медалі в активі четвірки з Австралії, яка перемогла зі світовим рекордом. Лише друга команда США на чолі з Кеті Ледекі. Третє місце у Канади.