Loading...

День виборів у територіальних громадах: поліція відкрила 12 кримінальних проваджень

У зв’язку з порушенням законодавства під час місцевих виборів в 51 окремій територіальній громаді в Україні в неділю, 24 грудня, поліція зареєструвала 12 кримінальних проваджень, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

“Станом на 21:00 до поліції надійшло 73 повідомлення про порушення, відкрито 12 кримінальних проваджень”, – йдеться в повідомленні МВС на сторінці в Facebook.

Ще за 57 повідомленнями триває додаткова перевірка.

Згідно з повідомленням, за підкуп виборців (ст. 160 ККУ) по одному провадженню відкрито в Запорізькій, Івано-Франківській та Миколаївській областях, три – в Чернігівській і чотири – в Полтавській області.

Також у Черкаській і Полтавській областях поліцейськими було розпочато по одному кримінальному провадженню за фальсифікацію виборчих документів (ст. 158).

“Поліція не допустила порушень громадського порядку під час місцевих виборів”, – відзначили в МВС.

Виборчі дільниці закрилися о 20:00.

Раніше повідомлялося, що явка на місцевих виборах в більшості ОТГ перевищила 50%.

Нагадаємо, 24 грудня, в Україні проходили вибори депутатів і місцевих голів в 51 об’єднану територіальну громаду.

 “За результатами попереднього підрахунку голосів, проведеного партійними штабами, понад 50 відсотків кандидатів на посади голів ОТГ, які лідирують за попередніми результатами, – висуванці, члени партії або кандидати, які йшли за підтримки партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, – йдеться у повідомленні.

У БПП стверджують, що найбільшу підтримку отримали у Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях.

На виборах до об’єднаних територіальних громад, які відбулися сьогодні, 24 грудня, у 51 об’єднаній громаді в 17 областях України, Аграрна партія стає одним із переможців серед 42 партій, які брали участь у кампанії. Такі дані попереднього підрахунку голосів, зробленого штабом партії.

Найбільшу підтримку – близько 30% голосів виборців – кандидати від Аграрної партії здобули, за попередніми даними, у Чернігівській, Київській, Волинській, Вінницькій, Одеській областях.

Усього на цих виборах партія висувала 713 кандидатів у депутати та 8 претендентів на посади голів ОТГ. Партія брала участь у виборах до 47 ОТГ із 51-єї.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *