Данилишин сказав, коли в Україну приїде місія МВФ

Місія МВФ може приїхати в Україну у середині лютого.

Про це в ефірі “5 каналу” заявив голова Ради Національного банку України Богдан Данилишин.

 “Головний результат Давосу – Україну починають сприймати як активного учасника переговорів. І я думаю, що навіть зустріч президента України з Крістін Лагард, директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду, їхня півгодинна розмова – має відповідні результати”, – сказав він.

“Ми очікуємо на приїзд місії МВФ десь у середині лютого”, – додав Данилишин.

Раніше Порошенко заявив, що під час переговорів у Давосі були сформовані позиції щодо приїзду експертів до України та визначено, які саме кроки залишились для того, щоб запросити місію для отримання чергового траншу. Він назвав “дуже конструктивними” переговори з представниками міжнародних фінансових організацій у Давосі. Про йдеться у повідомленні на офіційному сайті президента.

 “Відбулися надзвичайно детальні консультації з нашими партнерами по міжнародним фінансовим організаціям. Вони були дуже конструктивними”, – заявив президент.

За його словами, під час переговорів були сформовані позиції щодо приїзду експертів до України та визначено, які саме кроки залишились для того, щоб запросити місію для отримання чергового траншу.

“Впевнений, сам факт того, що ми прискорили приїзд експертів для опрацювання спільних і узгоджених рішень є надзвичайно позитивним”, – вважає Порошенко.

“Були детальні і ретельні розмови, які дозволяють нам з оптимізмом дивитися в майбутнє”, – додав він.

Після зустрічі з Лагард президент підкреслив, що Україна продовжуватиме співпрацю з МВФ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *