Loading...

Блакитний супермісяць стане кривавим: чим небезпечне затемнення 31 січня для України і світу

31 січня відбудеться місячне затемнення, з яким пов’язують безліч побоювань. Астролог Влад Росс розповів  про те, які наслідки може мати це унікальне астрономічне явище.

Місячне затемнення 31 січня можна назвати по-справжньому екстраординарною подією хоча б тому, що подібне явище буває вкрай рідко – раз у 152 роки.

Попереднього разу таке затемнення відбулося в рік, коли було засновано свято 1 травня. У 1886 році в Чикаго відбулася демонстрація на площі Хеймаркет за встановлення 8-годинного робочого дня. У натовпі мітингувальників вибухнула бомба, потім по робочим відкрили вогонь, загинули люди, а пізніше частина підбурювачів була страчена. У тому ж році на Манхеттені була встановлена ​​статуя Свободи як символ звільнення від рабства, як символ свободи трудівників.

Блакитний супермісяць став кривавим в ореолі затемнення.

31 січня відбудеться збіг одразу трьох подій: другого повного місяця за січень, “блакитного місяця” і супермісяця, тобто знаходження місяця на близькій відстані від землі. Крім того, затемнення забарвить диск місяця в червоно-бурий колір, що зазвичай символізує кров, протистояння, які й відбулися 152 роки тому.

Пік затемнення припадає на 15:30 за київським часом, воно буде тривати протягом 77 хвилин, так що на заході жителі України ще зможуть його захопити.

Вплив затемнення буде позначатися протягом, як мінімум, півроку.

Що стосується небезпеки кривавих протистоянь, то найбільша ймовірність подібних подій – найближчого місяця. Рік кровожерного Півня все ще триває – рік Собаки настане 16 лютого. Тому зберігається небезпека бунтів, ескалації ситуації, в тому числі досить небезпечна ситуація на сході України. Якщо велика війна не почнеться до 16 лютого, то її не буде.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *