БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ ПРОДОВЖИЛИ ОРЕНДУ ЧАСТИНИ КІНОТЕАТРУ. ЗАПИТАННЯ ЗАЛИШАЮТЬСЯ

На четвертому пленарному засіданні 57 сесії міської ради, яке відбулося 11 жовтня, розглядалося питання надання в оренду частини приміщення, що знаходиться за адресою: вул. Гімназійна, 18, благодійному фонду «Пліч-о-пліч разом». До цього рішення в депутатів виникло чимало запитань, які переросли в запеклі дискусії.

Два роки тому, 3 листопада 2016 року, на 22-ій сесії рада прийняла два рішення, які також викликають деякі запитання. Депутати проголосували за передачу будівлі колишнього кінотеатру, що знаходиться за адресою: вул. Гімназійна,18, в оперативне управління відділу культури і туризму міської ради. І тут же підняли руки за надання в безкоштовне користування на умовах позички частини приміщення кінотеатру благодійному фонду «Пліч-о-пліч разом». Причому договір оренди зобов’язане було укласти КП «Дирекція міської кіновідеомережі» як балансоутримувач зазначеного майна. Тобто, кіновідеомережа повинна була одночасно передавати майно відділу культури та укладати договір оренди на частину цього майна з благодійним фондом. (Перефразовуючи Булгакова: «О, місто Переяслав! Чого тільки не почуєш у ньому».)

Правда, потім, у порушення ст. 144 Конституції України, рішення ради не виконали і майно кінотеатру культурі передане не було. Натомість цьогоріч його передали ДЮСШ, яка тепер зобов’язана укласти з благодійним фондом договір оренди. Отож, які запитання напрошуються у зв’язку з прийняттям цього рішення (частина з них була озвучена на сесії)?

Читайте у свіжому випуску газети

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *