Loading...

Біля будинку Профспілок поліція застосувала газ і затримала активістів

На Майдані Незалежності в Києві поліція застосувала газ і затримала активістів, які протестували проти відкриття ресторану швидкого харчування KFC в будинку Профспілок, постраждав адвокат Масі Найєм.

Про це сам адвокат повідомив у facebook.

“Щойно, під час здійснення адвокатської діяльності і захисту свого клієнта на Майдані Незалежності, відносно мене був застосований спецзасіб (газовий балончик) співробітниками поліції (не патрульної)”, – повідомив Найєм.

 Адвокат додав, що він отримав опік очей та обличчя.

Як повідомляє Національний центр правозахисту, інцидент стався, коли поліція затримувала активістів, які протестували проти відкриття ресторану швидкого харчування KFC в будинку Профспілок. На їхню думку, такий заклад недоречний у цій будівлі. Інцидент на відео з 33-ї хвилини.

Серед протестувальників були представники праворадикальної організації С14, які вступили в сутички з правоохоронцями. Останні під час штовханини застосували газові балончики.

Кількох активістів С14 затримали працівники поліції.

Повідомляється, що 6-х активістів затримано та доправили в райвідділок на вул. Герцена. Разом із затриманими адвокат Масі Найєм, якого представники нацполіції забризкали газом, і депутат Андрій Іллєнко. Народний депутат Андрій Іллєнко підтвердив факт затримання 6 активістів С14, а також зазначив, що усіх відпустили:”Шевченківський райвідділок міліції (поліції) на Герцена. Приїхав, бо сюди привезли шестеро затриманих на Майдані. Де ще можна було опинитися в цю пізню годину в річницю початку Майдану? Коло замкнулося. Тарас Григорович, вибачайте за селфі”.

На офіційній сторінці С14 у Facebook також підтвердили цю інформацію.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *