Loading...

Апокаліпсис настав? На Росію обрушився смертельний ураган. Фото, відео

На Барнаул (Алтайський край, Росія) і околиці обрушилася найсильніша стихія, яка супроводжувалася зливою з грозою і градом і ураганним вітром.

Ураган в лічені хвилини повалив на дороги  лінії електропередач, безліч дерев і рекламних щитів, в результаті чого зникли світло та водопостачання, передає інтернет-спільнота Barnaul22

Слідчий комітет РФ підтвердив загибель кранівника після падіння баштового крана через сильний порив вітру, відзначає amic.ru.

У приміських селищах блискавки били в житлові будинки, місцями закручувалося повітря у воронки, що нагадують смерч, передає mk.ru.

На річці Об у зону шторму потрапили теплохід “Москва” і буксир, від якого відірвало прогулянкову веранду “Барракуда”. За даними МНС, на веранді було 158 осіб.

“Спочатку нас до берега вітром прибило. Потім понесло до мосту … торохнуло об опору моста”, – розповів один із пасажирів.

На щастя, жертв на річці немає, але дрібні травми отримали близько 15 осіб.

У Барнаулі на мосту після сильного пориву вітру дві фури перекинулися на бік.

Синоптики відзначають, що давали штормове попередження, але передбачити напрямок вітру не змогли. Тим більше, що не весь Барнаул опинився під ударом стихії.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *