Активісти запустили в окуповану Горлівку величезний прапор

Вчора, 14 квітня 2018 року, в прифронтовому місті Світлодарськ Донецької області громадські активісти, волонтери і військові запустили в сторону окупованих Донецька і Горлівки величезні українські прапори – державний синьо-жовтий та ОУНівський червоно-чорний, повідомляє Vlasno.info.

Прапори були закріплені на жовтих і блакитних повітряних кулях. Також активісти відправили в напрямку окупованих територій набори патріотичних листівок, в яких висміюються ватажки бойовиків.

Користувачі в соціальних мережах повідомляють, що прапор уже пролетів на Київським районом окупованого Донецька й дістався середмістя обласного центру, після чого бойовики відкрили по ньому вогонь.

Місцеві жителі Світлодарська запустили з набережної у сторону окупованої Горлівки величезний прапор України на синьо-жовтих кульках та листівки.

Загалом було наповнено понад п’ятдесят гігантських повітряних куль, які розмальовували і дітлахи, і дорослі.

Так у місті відбулась вже традиційна акція “Донбас – це Україна”, повідомили у Штабі АТО. В небо прапор на кулях запускали під державний Гімн. Після того, як він піднявся у небо, взяв курс на окуповану Горлівку.

Картинки по запросу Активісти запустили в окуповану Горлівку величезний прапор фото

Картинки по запросу Активісти запустили в окуповану Горлівку величезний прапор фото

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *