Loading...

Українці стали учасниками популярного шоу America’s Got Talent: відео виступу

Талановиті українці вкотре здивували Америку. Проект відомого хореографа Костянтина Томільченка Front Pictures вразив суддів шоу “Америка має талант” у прямому ефірі.

Це вже другий етап конкурсу. Перший українці пройшли у червні, отримавши одноголосне “так” від усіх журі.

Відоме телевізійне шоу America’s Got Talent підкорює українська команда. Їхній номер The Escape отримав чотири “так” від зіркових суддів.

У 13 сезоні популярного проекту America’s Got Talent українці боротимуться за перемогу. У шоу команда представила ефектний номер, над яким працювали Front Pictures, PROFI LTD і Red Rabbit Entertainment.

Зокрема, над постановкою працювали відомий хореограф Костянтин Томільченко та режисер Олександр Братковський. Митці засвітились на вітчизняних шоу, зокрема “Танцюють всі”, а хореограф був автором номеру Джамали та MELOVIN’a на Євробаченні.

Під час виступу головний герой постановки, якого зіграв Костянтин Томільченко, потрапляє у віртуальний світ. Спершу мандрівка була цікавою та безпечною, однак згодом він намагається врятувати своє життя в динамічному протистоянні за виживання.

“Цей номер виник як творчий експеримент, над яким ми почали працювати ще в квітні 2017 року. Нас зацікавила ідея, що буде, якщо ми створимо танець у 3D-просторі, де виконавці зможуть переміщуватися не тільки на сцені, але й над нею. Фактично вільно “літати” перед глядачами. Після кількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо, але й може виглядати по-справжньому захопливо”, – розповів Костянтин Томільченко для “Новое время”.

Цього разу у своєму виступі Томільченко з командою поєднали складну хореографію, технології і графіку, яка світилась у темряві. Їх номер настільки вразив суддів шоу, що ті не змогли всидіти на місці і піднялися зі своїх крісел.

Відео виступу зараз стрімко набирає перегляди, а користувачі у коментарях закликають голосувати за команду і в наступних турах.

Відео виступу українського проекту Front Pictures на шоу “Америка має талант”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *